BRUNTÁL | Předškoláci z mateřských škol navštívili Základní školu Bruntál, Jesenická 10, aby si užili školní den. Měli tam pro předškoláky připravený bohatý program.

Foto: Dagmar Kudličková

„Děti navštívily keramickou dílnu, kde si vyrobily za pomocí školáků velikonočního zajíčka. Pak se předškoláci vydováděli v tělocvičně, kde na ně čekaly disciplíny a medaile. Zaskákali si na trampolíně, házeli míčkem na střed, počítali do deseti, navlékali korálky, skládali puzzle, poznávali barvičky.  Následovala ukázka školní družiny a tříd prvních ročníků. Na závěr – jako překvapení – si děti i paní učitelky užily relaxaci v multisenzorické místnosti SNOOZELEN,” informovala vychovatelka Základní školy v Bruntále Dagmar Kudličková.

„Školu jsme opouštěli s příjemnými pocity a naplněni hezkými zážitky. Za příjemně strávené dopoledne základní škole děkujeme, především pak paní Steinerové, Zpěvákové a jejich dětem!“ sdělila prostřednictvím školních webových stránek ředitelka MŠ školy Bruntál Iva Orságová.

„My můžeme jen dodat, že děkujeme za návštěvu a moc se na všechny děti, které k nám přijdou k zápisu, těšíme,” sdělila  ředitelka ZŠ Bruntál, Jesenická 10, Marcela Žáková.

REDAKCE STA on EmailREDAKCE STA on FacebookREDAKCE STA on InstagramREDAKCE STA on Twitter
REDAKCE STA
Redakce zpravodajství STA Bruntálsko přináší každodenní aktuální informace z bruntálského regionu, ale i Moravskoslezského kraje.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.