BRUNTÁL | Předškoláci z mateřských škol navštívili Základní školu Bruntál, Jesenická 10, aby si užili školní den. Měli tam pro předškoláky připravený bohatý program.

Foto: Dagmar Kudličková

„Děti navštívily keramickou dílnu, kde si vyrobily za pomocí školáků velikonočního zajíčka. Pak se předškoláci vydováděli v tělocvičně, kde na ně čekaly disciplíny a medaile. Zaskákali si na trampolíně, házeli míčkem na střed, počítali do deseti, navlékali korálky, skládali puzzle, poznávali barvičky.  Následovala ukázka školní družiny a tříd prvních ročníků. Na závěr – jako překvapení – si děti i paní učitelky užily relaxaci v multisenzorické místnosti SNOOZELEN,” informovala vychovatelka Základní školy v Bruntále Dagmar Kudličková.

„Školu jsme opouštěli s příjemnými pocity a naplněni hezkými zážitky. Za příjemně strávené dopoledne základní škole děkujeme, především pak paní Steinerové, Zpěvákové a jejich dětem!“ sdělila prostřednictvím školních webových stránek ředitelka MŠ školy Bruntál Iva Orságová.

„My můžeme jen dodat, že děkujeme za návštěvu a moc se na všechny děti, které k nám přijdou k zápisu, těšíme,” sdělila  ředitelka ZŠ Bruntál, Jesenická 10, Marcela Žáková.