KARLOVA STUDÁNKA | Bruntálští policisté navštívili v úterý 5. února 2019 odpoledne Lázně Karlova Studánka, kde na ně čekalo malé publikum.

Foto: Policie ČR

Předškolním dětem, které jsou zde na lázeňském pobytu s rodiči, jsme přiblížili zajímavou formou práci policistů. Nejméně stovka malých posluchačů si vyslechla příběh z knížky „Policejní pohádky“ a připomenula si zásady bezpečného chování. Během akce se děti mohly seznámit s prací policejního kynologa, který jim ukázal, jak se připravuje na služební dráhu policejní štěně,” sdělila mluvčí bruntálské policie Pavla Jiroušková.

Děti si také prohlédly služební vozidla a velkou pozornost u nich vzbudila policejní čtyřkolka. „U policejního technika se dozvěděly spoustu zajímavých informací a nahlédly také do jeho pracovního kufru. Nakonec si odnášely svůj otisk prstu a drobný dáreček v podobě pexesa a omalovánky. Dětem i rodičům se odpoledne prožité s policisty líbilo,” sdělila závěrem Jiroušková.

ZDEŇKA SPURNÁ on EmailZDEŇKA SPURNÁ on FacebookZDEŇKA SPURNÁ on InstagramZDEŇKA SPURNÁ on Twitter
ZDEŇKA SPURNÁ
Pracuje ve společnosti Studio STA - multimediální agentura o.p.s. od roku 2011, kde dříve vykonávala funkci redaktorky. Od roku 2012 zde působí jako ředitelka společnosti a šéfka zpravodajství.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.