KRNOV | V těchto dnech policisté z Obvodního oddělení v Krnově ve zkráceném přípravném řízení sdělili podezření z přečinu krádeže a z přečinu výtržnictví pětadvacetileté ženě z Bruntálska, neboť tato se v polední době 27. září 2019 pokusila v jednom z krnovských supermarketů odcizit zboží v celkové hodnotě téměř 500 korun.

Foto: ilustrační Policie ČR

„Jak bylo dosavadním šetřením a následným prověřováním zjištěno, tak tato žena si různé druhy zboží dávala a uschovávala do svého dětského kočárku, přičemž následně bez úhrady prošla přes pokladní zónu. Za pokladnami byla zastavena zaměstnankyní prodejny a byla požádána, aby vydala odcizené zboží. Toto však nechtěla učinit, z prodejny se snažila odejít i za pomocí kočárku, se kterým si snažila prorazit cestu i s odcizeným zbožím. Jakmile ji v tomto pracovnice prodejny i nadále bránila, podezřelá žena jí neustále odstrkovala a následně ji napadla i fyzicky, a to úderem dlaně do obličeje,” sdělil mluvčí policie René Černohorský.

„Celá záležitost byla nejprve krnovskými policisty šetřena jako přestupek proti majetku a na základě zjištěných skutečností byla věc překvalifikována na shora uvedenou trestnou činnost. Případné další obdobné protiprávní jednání majetkového charakteru pětadvacetileté ženy je nadále v prověřování ze strany krnovských policistů a bruntálských kriminalistů,” sdělil závěrem Černohorský.

KAROLÍNA ŠŤASTNÁ
Externí spolupracovník zpravodajství STA Bruntálsko.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.