OSOBLAŽSKO | 20. června 2020 bylo policistům oznámeno, že v místním vodním toku v oblasti Arnultovic, Jindřichova a Janova na Bruntálsku bylo spatřeno lidské tělo, které bylo následně vytaženo na břeh. Jak již jsme psali v předchozích zprávách, jednalo se o tělo muže, který byl později ztotožněn. V toku bylo spatřeno také další tělo, dle předběžných informací ženské.

Foto: Policie ČR

Policisté ve spolupráci s hasiči stále pátrají po ženě, která měla být spatřena ve vodním toku. „22. července 2020 proběhla další pátrací akce ve spolupráci s hasiči. Na této akci se podíleli desítky policistů, například z oddělení služební kynologie či letecké služby. Kontrolován byl vodní tok a břeh řeky Osoblaha v délce přesahující 23 km a to z obce Jindřichov – Arnultovice, až na státní hranice s Polskou republikou v obci Osoblaha – Studnice. Pátrací akce byla ukončena s negativním výsledkem. I přesto, že nyní pátrací akce neprobíhá, policisté jsou přesto instruováni a nadále probíhá vizuální kontrola řeky. V současné době je stále vyžádaná spolupráce s Polskou republikou,” sdělila mluvčí policie Eva Michalíková.

Foto: Policie ČR

ZDEŇKA SPURNÁ on EmailZDEŇKA SPURNÁ on FacebookZDEŇKA SPURNÁ on InstagramZDEŇKA SPURNÁ on Twitter
ZDEŇKA SPURNÁ
Pracuje ve společnosti Studio STA - multimediální agentura o.p.s. od roku 2011, kde dříve vykonávala funkci redaktorky. Od roku 2012 zde působí jako ředitelka společnosti a šéfredaktorka zpravodajství STA Bruntálsko.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.