JINDŘICHOV | Kriminalisté pátrají po totožnosti muže, jehož tělo bylo nalezeno 15.června 2019 v hraničním potoku v katastru obce Jindřichov, místní části Arnultovice. Koroner stanovil pravděpodobné datum úmrtí dne 8. června 2019. Pitvou zemřelého nebylo zjištěno, že by na jeho smrti měla podíl další osoba.

Popis osoby: muž ve věku 55 až 65 let, výšky 173 cm, střední postavy, hnědých prošedivělých vlasů délky 2 cm, prošedivělé strniště, na temeni hlavy a čele drobné jizvy. Muž byl zcela bez chrupu a protéza nebyla nalezena. Nad pupkem měl pooperační jizvu staršího data délky 13 cm po částečné resekci žaludku. Dále dle závěrů pitvy měl muž trpět erosivním zánětem jícnu a arteriosklerózou.

Popis oblečení: šedá mikina s nápisem přes hrudník SOMETHING v zeleném poli s bílým pozadím, černé triko značky CROPP DESIGN s krátkým rukávem, bílými reflexními prvky trojúhelníkového tvaru a nápisem vpředu VISIBLE IN THE DARK, vel. XL, kraťasy v délce po kolena zn. FISHBONE maskáčového vzhledu s kapsami na suchý zip, vel. S. Poblíž těla policisté nalezli další mikinu khaki barvy s nápisem na štítku JP COLLECTION, vel. L.

Pátrání po totožnosti zemřelého policisté vyhlásili již dne 15. června 2019, ale do současné doby se i přes veškerá provedená šetření nepodařilo muže ztotožnit. Policisté spolupracovali v souvislosti se zjištěním totožnosti také s kolegy z Polska, ale bez kladných poznatků.

V této souvislosti proto žádáme veřejnost, která by mohla mít ze sdělených informací či fotografií oblečení, poznatky ke zjištění totožnosti muže, aby kontaktovali přímo kriminalisty na tel. čísle 974 731 603, 777 044 983 a nebo bezplatnou linku 158.
Za pomoc a zveřejnění děkujeme.

Zdroj: Policie ČR

Foto: Policie ČR

Foto: Policie ČR

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.