VRBNO POD PRADĚDEM | Po téměř dvou měsících, skončila úplná uzávěra silnice II/452 mezi Karlovicemi a Holčovicemi a silnice III/4521 mezi Karlovicemi a Starými Purkarticemi. Motoristé, kteří tyto silnice využívali, si tedy mohou oddechnout. Po dobu uzávěry museli úsek dlouhý několik kilometrů objíždět přes Vrbno pod Pradědem, Heřmanovice a Holčovice. Délka objížďky činila 32 kilometrů.

Foto: MěÚ Vrbno pod Pradědem

O uzavírce rozhodl Městský úřad v Bruntále, odbor životního prostředí, silničního hospodářství a zemědělství. Důvodem uzavírky bylo pokračování stavby suchého poldru nad Karlovicemi na Kobylím potoku, úředně řečeno “Opatření na Horní Opavě, Nádrž Jelení, stavba č. 5751”. Tato v regionu ojedinělá stavba zasáhla trasu silnice, proto bylo nutné souběžně s vodním dílem vybudovat novou silnici. Motoristé by v tomto úseku ale měli být velmi opatrní. Po silnici jezdí těžká stavební technika.

Zdroj: MěÚ Vrbno pod Pradědem

REDAKCE STA on EmailREDAKCE STA on FacebookREDAKCE STA on InstagramREDAKCE STA on Twitter
REDAKCE STA
Redakce zpravodajství STA Bruntálsko přináší každodenní aktuální informace z bruntálského regionu, ale i Moravskoslezského kraje.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.