KARLOVICE, HOLČOVICE | Od 3. dubna až do konce května 2018 potrvá úplná uzavírka silnice II/452 mezi Karlovicemi a Holčovicemi a silnice III/4521 mezi Karlovicemi a Starými Purkarticemi.

Foto: MěÚ Vrbno pod Pradědem

Důvodem v pořadí už druhé dlouhodobé uzavírky, která zkomplikuje dopravu ve směru na Město Albrechtice, je stavba nádrže v Jelení. Po dobu uzavírky budou muset motoristé využít objížďku v délce 32 kilometrů přes Vrbno p. P., Heřmanovice a Holčovice. O uzavírce rozhodl Městský úřad v Bruntále, odbor životního prostředí, silničního hospodářství a zemědělství.

Důvodem uzavírky je pokračování stavby “Opatření na Horní Opavě, Nádrž Jelení, stavba č. 5751”, tedy stavba suchého poldru nad Karlovicemi na Kobylím potoku. Suchý poldr zasáhne trasu současné silnice, proto souběžně s vodním dílem se buduje nová trasa komunikace. Jde v pořadí o druhou celkovou uzavírku silnice a motoristy čekají týdny objížděk.

Zdroj: MěÚ Vrbno pod Pradědem

REDAKCE STA on EmailREDAKCE STA on FacebookREDAKCE STA on InstagramREDAKCE STA on Twitter
REDAKCE STA
Redakce zpravodajství STA Bruntálsko přináší každodenní aktuální informace z bruntálského regionu, ale i Moravskoslezského kraje.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.