BRUNTÁLSKO | 14. července 2020 byl v lesním porostu za obcí Stará Ves, část Žďárský Potok na Bruntálsku nalezen bez známek života muž doposud neznámé totožnosti.

„Celou záležitost do současné chvíle prošetřovali a prověřovali policisté z místně příslušného Obvodního oddělení v Rýmařově v úzké spolupráci s bruntálskými kriminalisty, kteří se případem i nadále intenzivně zabývají. Do této doby se však jakýmikoli procesními úkony nepodařilo ztotožnit zemřelou osobu a komisařka Služby kriminální policie a vyšetřování Územního odboru Policie České republiky v Bruntále por. Bc. Lenka Šajtarová tak žádá širokou veřejnost o ustanovení doposud neznámého muže,” sdělil mluvčí policie René Černohorský.

Jakékoli kladné poznatky k celé záležitosti lze telefonicky sdělit na bruntálské policejní číslo 974 731 336 případně kdykoli na bezplatnou linku tísňového volání Policie České republiky čísla 158. Za jakékoli kladné informace k případu policisté děkují.
¨
Popis mrtvoly muže: věk 55-60 let, střední postavy, zachovalý vzhled, výška 175 cm, prošedivělé vlasy a vousy

Popis oblečení: nátělník červené barvy, triko s dlouhým rukávem modré barvy s nápisem New York, maskáčová blůza s nášivkou na levém rameni Artic Canada, maskáčové kalhoty s opaskem hnědé barvy a s přezkou s nápisem W & Rogers, sportovní boty černé barvy s modrými pruhy značky Arcore velikosti 46, silné dioptrické brýle s kovovou obroučkou.