KRNOV | Policisté zjišťují další informace k dopravní nehodě, která se udála ve středu dne 20. 6. 2018 v 17:12 hodin na silnici I. třídy č. 57 na ulici Opavská v Krnově před rychlým občerstvením. Cyklista vjel na komunikaci v době, kdy zde jelo dosud nezjištěné vozidlo. Došlo ke střetu, cyklista upadl na vozovku a utrpěl zranění, které si vyžádalo lékařské ošetření.

Foto: Policie ČR

„Na stezce pro cyklisty, která je souběžná s komunikací, jel pětačtyřicetiletý cyklista na jízdním kole Liberta. Před vjezdem na přejezd pro cyklisty se neměl řádně přesvědčit, zda může vozovku přejet a vjel na komunikaci v době, kdy zde jelo dosud nezjištěné vozidlo. Došlo ke střetu, cyklista upadl na vozovku a utrpěl zranění, které si vyžádalo lékařské ošetření. Osoba, která vozidlo řídila, zastavila, ale po chvíli z místa nehody odjela,“ sdělila mluvčí bruntálské policie Pavla Jiroušková.

„Policisté zjistili, že by se mělo jednat o vozidlo červené barvy v provedení hatchback nebo combi, které měla řídit žena. Nyní žádáme svědky události a také osobu, která vozidlo řídila, aby kontaktovali dopravní policisty na tel. čísle 974 731 254 nebo na e-mail br.di@pcr.cz, řekla závěrem Jiroušková.