KRNOV | Vnitrobloky domů s pečovatelskou službou v ulicích Hlubčické, U Jatek, Moravské a Slezské dostanou nový vzhled. Jaký bude, mohou ovlivnit zdejší obyvatelé. Stačí, aby ve čtvrtek 26. září v 15.00 hodin přišli na konec parkoviště ve Slezské ulici a přítomným zástupcům města řekli, co by si zde přáli mít.

Foto: ilustrační Pixabay

„Architekt vytvořil dvě varianty řešení zdejších vnitrobloků. Na veřejném projednání je občanům představíme a budeme zjišťovat, co se jim na nich líbí, co by změnili, případně upravili. Z reakcí účastníků pak vyplyne, která varianta bude po zapracování relevantních připomínek realizována,“ uvedla koordinátorka Zdravého města a místní Agendy 21 Krnov Kristýna Kutálková.

Aby senioři přišli na jednání již obeznámeni s architektonickou studií, budou v předstihu v lokalitě umístěny informační panely s vizualizacemi obou variant. „Pokud mají přístup k internetu, mohou si dokumentaci prohlédnout také v pohodlí domova, protože je zveřejněna na našem webu. V tištěné podobě pak studii najdou v místním Klubu důchodců a rovněž u svých domovníků,“ dodala Kristýna Kutálková.

Na veřejném projednání bude přítomen architekt a pracovníci městského úřadu, účast přislíbilo i vedení města, na nějž se mohou senioři po projednání studie obrátit také s jinými záležitostmi.

Zdroj: MěÚ Krnov

REDAKCE STA on EmailREDAKCE STA on FacebookREDAKCE STA on InstagramREDAKCE STA on Twitter
REDAKCE STA
Redakce zpravodajství STA Bruntálsko přináší každodenní aktuální informace z bruntálského regionu, ale i Moravskoslezského kraje.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.