KRNOV | V blíže nezjištěné době mezi šestnáctou hodinou 4. října a pátou hodinou ranní 5. října 2022 doposud neznámý pachatel kradl na ulici Bruntálské v Krnově. Po odstranění zámku dveří se vloupal do zdejší rekonstruované budovy, kterou prohledal a následně odcizil různé druhy elektrického nářadí.

Foto: ilustrační – Pixabay

„Doposud neznámý pachatel odcizil různé druhy elektrického nářadí (kombinované stavební kladivo značky Herman červené barvy, sekací kladivo značky Makita modrozelené barvy, bourací kladivo značky Makita modrozelené barvy, elektrická bruska značky Parkside zelené barvy, tři elektrické rozbrušovačky značek Hilti a Berner červené a šedozelené barvy, stavební dmýchadlo značky Fex a stavební rádio značky Makita modrozelené barvy), čímž poškozené místní fyzické i právnické osobě vznikla celková hmotná škoda na majetku ve výši bezmála 100 tisíc korun,” uvedl mluvčí policie René Černohorský.

Tuto trestnou činnost majetkového charakteru nyní prověřují policisté z Obvodního oddělení v Krnově a jakékoli informace, které by vedly ke zjištění osoby pachatele či k nálezu odcizených věcí, lze kdykoli telefonicky sdělit, byť i anonymně, na krnovské policejní číslo 974 731 731 případně na bezplatnou linku tísňového volání Policie České republiky čísla 158.