HEŘMANOVICE | V blíže neupřesněné době od šestnácté hodiny 2. ledna do osmé hodiny ranní 3. ledna 2020 se zloděj vloupal do objektu rekonstruovaného rodinného domu v obci Heřmanovice. Ukradl stavební nářadí čímž vznikla celková hmotná škoda na majetku ve výši více jak 13 tisíc korun.

Foto: ilustrační – Pixabay

„Doposud neznámá osoba se vloupala do objektu a odcizila různé druhy ručního stavebního nářadí (aku vrtačku značky Parkside, sadu bitů, elektrickou vrtačku značky Narex, bourací kladivo značky Hecht, míchadlo značky Parkinson, kufřík se svářecí sadou na plastové vodovodní trubky, okružní pilu a malou rozbrušovačku), čímž poškozené fyzické osobě z Bruntálska vznikla celková hmotná škoda na majetku ve výši více jak 13 tisíc korun. Tuto trestnou činnost majetkového charakteru prověřují policisté z místně příslušného Obvodního oddělení ve Městě Albrechticích,” sdělil mluvčí policie René Černohorský.

Jakékoli informace, které by vedly ke zjištění osoby pachatele či k nálezu odcizených věcí, lze kdykoli telefonicky sdělit, byť i anonymně, na albrechtické policejní číslo 974 731 771.