KRNOV | Zloděj kradl v zahrádkářské osadě na ulici Ve Vrbině v Krnově. Vlezl na oplocený pozemek místní devětačtyřicetileté ženy a následně se vloupal do odstaveného obytného karavanu, který slouží jako chatka. Ukradl věci v hodnotě 6 a půl tisíce korun.

Foto: ilustrační Pixabay

„Od podvečerních hodin 14. srpna letošního roku do polední doby následujícího dne doposud neznámý pachatel spáchal v zahrádkářské osadě na ulici Ve Vrbině v Krnově přečin krádeže a přečin porušování domovní svobody tím, že neoprávněně vstoupil na oplocený pozemek zahradní parcely místní devětačtyřicetileté ženy a následně se vloupal do zde odstaveného obytného karavanu, který slouží jako chatka,” sdělil mluvčí opavské policie René Černohorský.

 

Z obytného karavanu si odnesl různé nářadí. „Odcizil elektrickou přímočarou pilu značky Park Side zelenočerné barvy, aku vrtačku značky Field Mann světle zelené barvy a rozbrušovačku značky Makita modré barvy, vše v celkové hodnotě 6 a půl tisíce korun. Toto protiprávní jednání majetkového charakteru nyní prověřují policisté z Obvodního oddělení v Krnově a jakékoli informace, které by vedly ke zjištění osoby pachatele či k nálezu odcizeného pracovního nářadí, lze kdykoli telefonicky sdělit, byť i anonymně, na krnovské policejní číslo 974 731 731,” sdělil závěrem Černohorský.