BRANTICE | V přesně neustanovené době mezi patnáctou hodinou 14. března a desátou hodinou 15. března 2022 doposud neznámý pachatel kradl ve sklepní kóji bytového domu v Branticích. Ukradl elektrické kolo značky Maxbike a další věci, vše v celkové hodnotě téměř 40 tisíc korun.

Foto: ilustrační Policie ČR

„Doposud neznámý pachatel spáchal v obci Brantice přečin porušování domovní svobody a přečin krádeže tím, že se ve sklepních prostorách jednoho ze zdejších bytových domů vloupal do sklepního boxu poškozeného dvaasedmdesátiletého místního muže. Odtud odcizil pánské elektrické kolo značky Maxbike šedočerné barvy s textilní cyklotaštičkou černé barvy, ve které byla sada nářadí na jízdní kolo, pumpička a sluneční brýle, vše v celkové hodnotě téměř 40 tisíc korun,” informoval mluvčí policie Rěné Černohorský.

Toto protiprávní jednání majetkového charakteru nadále prověřují policisté z Obvodního oddělení v Krnově a jakékoli informace, které by vedly ke zjištění osoby pachatele či k nálezu odcizeného elektrokola, lze kdykoli telefonicky sdělit, byť i anonymně, na krnovské policejní číslo 974 731 731.