OSOBLAŽSKO | Prostřednictvím dvoudenního školení organizovaného Mikroregionem Osoblažsko v rámci projektu „Podpora strategického řízení obcí a vzdělávání zastupitelů a úředníků Krnovska, Albrechticka a Osoblažska“ se zastupitelé obcí měli možnost bezplatně alespoň zkráceně seznámit s procesem projektového řízení a projektového managementu.

Foto: Jana Dokoupilová

Proces projektového managementu stojí za úspěchem nejednoho výrobce zboží nebo i poskytovaných služeb je zcela opomíjený při realizaci projektů měst a obcí. „ Může to vypadat, že si zastupitelé na kurzu hráli jako malé děti. Avšak naplnění slibu být řádným hospodářem při nakládání s obecním majetkem vyžaduje také nepodcenění nutnosti neustálého sebevzdělávání. A jsem rád, že Mikroregion Osoblažsko tuto možnost sebevzdělávání prostřednictvím bezplatných školení pro tento i příští rok zastupitelům nabízí,“ řekl Rostislav Kocián, předseda mikroregionu Osoblažsko.

O přínosu procesu projektového řízení pro správné směry rozvíjení se obcí se při závěrečném hodnocení kurzu s poděkováním vyjádřili všichni účastníci tohoto netradičního školení.

ZDEŇKA SPURNÁ on EmailZDEŇKA SPURNÁ on FacebookZDEŇKA SPURNÁ on InstagramZDEŇKA SPURNÁ on Twitter
ZDEŇKA SPURNÁ
Pracuje ve společnosti Studio STA - multimediální agentura o.p.s. od roku 2011, kde dříve vykonávala funkci redaktorky. Od roku 2012 zde působí jako ředitelka společnosti a šéfredaktorka zpravodajství STA Bruntálsko.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.