BRUNTÁLSKO, OSOBLAŽSKO | Od 9. prosince 2018 dochází v oblasti Bruntálska ke změně v dopravní obslužnosti území. Na základě proběhnutého výběrového řízení na autobusového dopravce bude nově v předmětné oblasti autobusové linky provozovat dopravce Transdev Morava s.r.o.

Foto: Transdev

V oblasti Krnovska a Osoblažska dochází k úpravám v jízdních řádech autobusů tak, aby jednotlivé spoje mezi sebou lépe navazovaly, a aby lépe navazovaly taktéž na železniční dopravu. Vybrané autobusové linky budou označeny novým číselným označením, s novým výrazným číselným označením autobusů se také setkají obyvatelé Osoblažska.

Všechny linky provozované novým dopravcem budou taktéž plně zařazeny do Integrovaného dopravního systému Moravskoslezského kraje ODIS,
tj. z tarifního hlediska se pro cestující nic nemění. Všechny doposud vydané karty „ODISka“ bude možno použít rovněž u nového dopravce Transdev Morava s.r.o.

Tento dopravce bude vydávat také vlastní „ODISky“, které je možno použít u všech dopravců v ODIS (všechny „ODISky“ jsou technicky zcela identické, liší se pouze dle jednotlivých vydavatelů barvou a logem). Veškeré náležitosti týkající se vydání karty „ODISka“ je možné nadále řešit v prodejních místech.

Přehled změn rozdělených do jednotlivých oblastí najdete na odis.cz

 

 

Zdroj: ODIS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

REDAKCE STA on EmailREDAKCE STA on FacebookREDAKCE STA on InstagramREDAKCE STA on Twitter
REDAKCE STA
Redakce zpravodajství STA Bruntálsko přináší každodenní aktuální informace z bruntálského regionu, ale i Moravskoslezského kraje.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.