BRUNTÁL | Zájemci se mohli seznámit s nabídkou místních poskytovatelů sociálních služeb a třeba i vyzkoušet některou z vystavených pomůcek.

Foto: MěÚ Bruntál

Veletrh sociálních služeb se konal ve Společenském domě ve čtvrtek 12. září. Velký zájem byl tradičně o stanoviště, kde zdravotníci měřili cukr v krvi, tlak a ukazovali pravidla první pomoci. Také u stánku se zdravou výživou se tvořila fronta.

K dalším stanovištím poskytovatelů sociálních služeb mířili zájemci především pro radu, pro letáček s nabídkou anebo si prohlédnou či vyzkoušet pomůcky pro tělesně nebo zdravotně postižené. Někteří vystavovatelé prodávali řemeslné výrobky svých klientů.

Součástí programu byla také krátká hudební a taneční vystoupení. V mezičase moderátorka zpovídala zástupce vystavujících organizací.

Na veletrhu se představilo celkem třicet služeb. Jeho součástí byla také potravinová sbírka pro rodiny a osoby v nepříznivé situaci.

Zdroj: MěÚ Bruntál

REDAKCE STA on EmailREDAKCE STA on FacebookREDAKCE STA on InstagramREDAKCE STA on Twitter
REDAKCE STA
Redakce zpravodajství STA Bruntálsko přináší každodenní aktuální informace z bruntálského regionu, ale i Moravskoslezského kraje.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.