STARÉ MĚSTO (FOTO) | V obci Staré Město místní část Nová Véska 7. června 2019 v 13 hodin jel pětašedesátiletý cizinec s vozidlem Volkswagen Touran. Vlivem mikrospánku přejel vlevo do protisměru a poté mimo komunikaci, kde se střetl s pařezem stromu.

Foto: Policie ČR

 

„Auto se odrazilo, převrátilo na střechu, kde zůstalo stát přes oba jízdní pruhy vozovky. Řidič i jeho spolujedoucí byli převezeni do nemocnice k vyšetření. Způsobená škoda činí 200 tisíc korun. Požití alkoholu bylo u řidiče vyloučeno dechovou zkouškou,” sdělila mluvčí bruntálské policie Pavla Jiroušková.

„V souvislosti s touto nehodou nabádáme řidiče, aby při svých cestách dělali častější přestávky a jakmile pocítí, že jsou unaveni, aby zastavili vozidlo na vhodném místě a na chvíli si odpočinuli, protáhli se. Ospalost, únava, mikrospánek jsou při řízení velmi nebezpečné,” informovala závěrem Jiroušková.

Foto: Policie ČR

ZDEŇKA SPURNÁ on EmailZDEŇKA SPURNÁ on FacebookZDEŇKA SPURNÁ on InstagramZDEŇKA SPURNÁ on Twitter
ZDEŇKA SPURNÁ
Pracuje ve společnosti Studio STA - multimediální agentura o.p.s. od roku 2011, kde dříve vykonávala funkci redaktorky. Od roku 2012 zde působí jako ředitelka společnosti a šéfredaktorka zpravodajství STA Bruntálsko.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.