MALÁ MORÁVKA | Muž z Jesenicka řídil osobní auto značky Dacia Duster ve směru od obce Malá Morávka na obec Karlova Studánka, přičemž podle svých slov s největší pravděpodobností na chvíli usnul (mikrospánek), vyjel za pravý okraj vozovky a narazil do vzrostlého stromu. K nehodě došlo pár minut po třinácté hodině 6. května 2020.

Foto: ZZS MSK

„Při střetu utrpěl zranění lehčího charakteru s nutností lékařského vyšetření a ošetření v bruntálské nemocnici, k preventivnímu vyšetření byla sanitním vozidlem převezena i jeho pětiletá dcera, která v době jízdy byla na zadním sedadle řádně upevněna v dětské autosedačce. Ke zranění žádné jiné ze zúčastněných osob tak nedošlo, celková hmotná škoda na majetku byla vyčíslena na finanční částku ve výši 50 tisíc korun a orientační dechová zkouška vyzněla u řidiče negativně,” sdělil mluvčí policie René Černohorský.

 

Celá záležitost je nadále v prošetřování ze strany policistů Skupiny dopravních nehod Dopravního inspektorátu Územního odboru Policie České republiky v Bruntále.

KAROLÍNA ŠŤASTNÁ
Externí spolupracovník zpravodajství STA Bruntálsko.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.