KRNOV(FOTO) | Ke střetu osobního vozidla s nákladním došlo 14. ledna 2019 v 14:55 hodin v Krnově na ulici Opavská. Jedenasedmdesátiletý muž, který z dosud nezjištěných příčin přejel na přímém úseku vozovce do protisměru a poté čelně narazil s Toyotou do tahače, jehož řidič stačil před nárazem nákladní vůz zastavit.

 

Foto: Policie ČR

„S automobilem Toyota jel jedenasedmdesátiletý muž, který z dosud nezjištěných příčin přejel na přímém úseku vozovce do protisměru, kde se v tuto dobu blížila nákladní souprava. Její řidič začal intenzivně brzdit, použil klakson, ale starší muž na výstrahu nijak nereagoval a pokračoval v jízdě v levé jízdní polovině. Poté čelně narazil s Toyotou do tahače, jehož řidič stačil před nárazem nákladní vůz zastavit,“ sdělila mluvčí bruntálské policie Pavla Jiroušková.

„Při nehodě utrpěl senior zranění kvalifikovaná na místě nehody jako lehká a byl přepraven do nemocnice v Ostravě. Dechové zkoušky u obou řidičů byly s negativními výsledky. Způsobená škoda činí 350 tisíc korun,“ sdělila závěrem Jiroušková.

Foto: Policie ČR

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.