BRUNTÁLSKO | Nastává období zvýšené hojnosti. Rodinné spory se urovnají. Co máte rozdělané, úspěšně dokončíte. Studio STA přináší výklad karet na týden od pondělí 24. do neděle 30. dubna 2017 od kartářky Pavlíny Žigmundové z Bruntálska.

Výklad karet: Více si užívejte spokojenosti a harmonie. Nastává období zvýšené hojnosti. Rodinné spory se urovnají. Co máte rozdělané, úspěšně dokončíte. K příležitostem které se vám nabízejí, přistupujte sebevědomě. Jste připraveni posunout se dopředu. Budete mít prostředky nebo energii k tomu aby se vám to povedlo.

Na co se zaměřit? Nelamte si hlavu rozhodováním, volba mezi dvěma možnostmi se vyřeší sama.


Kartářka Pavlína Žigmundová z Bruntálska má s výkladem karet již mnoholeté zkušenosti. Vykládá z mnoha druhů karet. Výklady dělá všeobecné, andělské, partnerské a mnoho dalšího. Dále se věnuje rituálům, které mohou pomoci v jakékoli oblasti života.

Co všechno dělá: výklady z karet, numerologický rozbor osobnosti, rituály, andělská terapie, dračí poselství, výklad karet na otázky, práce s kyvadlem, nabíjení kamenů pozitivní energií i na dálku, posílání léčivé energie…

Foto Pavlíny Žigmundové