BRUNTÁLSKO | Někdo ocení vaši práci či snahu. Více si věřte, vše je na dobré cestě. Studio STA přináší výklad karet na týden od pondělí 1. do neděle 7. května 2017 od kartářky Pavlíny Žigmundové z Bruntálska.

Výklad karet: O co jste usilovaly, se vyplní. Očekávejte velmi příznivý výsledek. Určitým způsobem je zde vítězství. Někdo ocení vaši práci či snahu. Více si věřte, vše je na dobré cestě. Přichází nové nápady, které vás dovedou k úspěchu. Kdo hledá práci tak má velkou šanci ji v brzké době získat. Je vhodné se zdokonalovat ve všem, co vás zajímá.

Na co se zaměřit? Nenechte si chaos v hlavě, pročištěte své myšlenky.

Rada na květen: Nenechte se ovlivňovat při rozhodování.


Kartářka Pavlína Žigmundová z Bruntálska má s výkladem karet již mnoholeté zkušenosti. Vykládá z mnoha druhů karet. Výklady dělá všeobecné, andělské, partnerské a mnoho dalšího. Dále se věnuje rituálům, které mohou pomoci v jakékoli oblasti života.

Co všechno dělá: výklady z karet, numerologický rozbor osobnosti, rituály, andělská terapie, dračí poselství, výklad karet na otázky, práce s kyvadlem, nabíjení kamenů pozitivní energií i na dálku, posílání léčivé energie…

Foto Pavlíny Žigmundové