BRUNTÁLSKO | Je vhodné trávit čas o samotě a nejlépe v jarní přírodě kde kromě krásné energie kterou tam načerpáte, budou na vás působit i přírodní bytosti. Studio STA přináší výklad karet na týden od pondělí 3. do 9. dubna 2017 od kartářky Pavlíny Žigmundové z Bruntálska.

Výklad karet: Více se zaměřte na to aby, jste sami sobě něco nenalhávaly. Vneste do všeho pravdu a příjmněte ji. Je také vhodné trávit čas o samotě a nejlépe v jarní přírodě kde kromě krásné energie kterou tam načerpáte, budou na vás působit i přírodní bytosti.

Na co se zaměřit? Když se jedny dveře zavřou, druhé se otevřou. Není se čeho bát.


Kartářka Pavlína Žigmundová z Bruntálska má s výkladem karet již mnoholeté zkušenosti. Vykládá z mnoha druhů karet. Výklady dělá všeobecné, andělské, partnerské a mnoho dalšího. Dále se věnuje rituálům, které mohou pomoci v jakékoli oblasti života.

Co všechno dělá: výklady z karet, numerologický rozbor osobnosti, rituály, andělská terapie, dračí poselství, výklad karet na otázky, práce s kyvadlem, nabíjení kamenů pozitivní energií i na dálku, posílání léčivé energie…

Foto Pavlíny Žigmundové