KRNOV | Zásah všech základních složek IZS si vyžádala dopravní nehoda dvou osobních automobilů, ke které došlo 6. října 2021 před 8 hodinou na nově vybudovaném severovýchodním obchvatu města Krnova v místě křižovatky s ul. Petrovická.

Foto: Hasiči Krnov-Kostelec

 

„Je to přitom necelý týden, co je obchvat řidičům otevřen, a to v rámci zkušebního provozu. Jeden z řidičů byl přivolanou posádkou ZZS převezen k ošetření do krnovské nemocnice,” informovali Hasiči Krnov-Kostelec na své Facebookové stránce.

Starosta Krnova Tomáš Hradil zveřejnil na Facebooku fotografii havarovaných aut na novém obchvatu Krnova. “První vážná dopravní nehoda přišla pouhých pět dnů po spuštění obchvatu. Podle prvních informací nejsou zranění vážná a snad budou všichni brzy v pořádku. Naše úsilí za bezpečnější křižovatky pokračuje, za dva týdny jedeme do Ostravy na jednání s Policií. Usilujeme o zřízení kruhových objezdů – i provizorních jako rychlé řešení,” napsal Tomáš Hradil, starosta Krnova na Facebook pod fotografii nehody na novém obchvatu.

Foto: Hasiči Krnov-Kostelec