KRNOV | Nejvíce prošlo pokladnami v parném červnu, nejméně pak v červenci, kdy provoz plovárny na týden přerušilo chladné počasí. Ze stejného důvodu byla 2. září koupací sezona ukončena. Přes vysokou návštěvnost je výsledek hospodaření koupaliště, stejně jako v minulých letech, ztrátový. Deficit činí 1,3 milionu korun.

Foto: MěÚ Krnov

Provozovatelem koupaliště je městská společnost Technické služby Krnov, která připravovala koupaliště na sezonu už od jara. „V dubnu a květnu jsme odzimovali oba bazény a napustili je novou vodou z podzemního zdroje vody, opravili chodníky před plavčíkárnou, strojovnou a okolo převlékacích kabinek a nainstalovali nové ozvučení prostoru okolo bazénů,“ popisuje přípravy vedoucí provozovny Vladislav Skopal.

Dalších změn si museli všimnout všichni stálí návštěvníci. „Vybudovali jsme novou místnost a tuto vybavili dvěma pokladnami, které byly současně v provozu podle potřeby tak, aby se zbytečně netvořily dlouhé fronty. V prostoru vstupu byl také instalován nový elektronický turniket,“ pokračuje Vladislav Skopal. Novinkou byly doplňkové služby v podobě půjčování lehátek, jichž bylo k dispozici padesát kusů. „Pro návštěvníky jsme rovněž zakoupili pingpongový stůl s příslušenstvím,“ dodává Vladislav Skopal s tím, že zájem byl také o minigolfové hřiště, které během sezony navštívilo 833 osob.

Zdroj: MěÚ Krnov

REDAKCE STA on EmailREDAKCE STA on FacebookREDAKCE STA on InstagramREDAKCE STA on Twitter
REDAKCE STA
Redakce zpravodajství STA Bruntálsko přináší každodenní aktuální informace z bruntálského regionu, ale i Moravskoslezského kraje.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.