VRBNO POD PRADĚDEM (FOTO) | Vrbenský dětský domov uspořádal soutěž o královnu krásy. Letošní titul Miss získala Vaneska. Přečtěte si článek ředitele dětského domova Jana Vavříka a podívejte se na fotografie!

Soutěž MISS DD má v našem dětském domově tradici. Letos jsem měl možnost soutěž vidět poprvé živě. Lze jistě poznamenat, že úroveň byla nastavena velmi vysoko. Tety Jana a Magda připravily dvanáct soutěžících společně za choreografie Petra Bílého tak, že program měl spád, pružnost a bylo se na co dívat. Ve spolupráci se strejdou Milanem a tetou Pavlou byla divákům předvedena dvouhodinová show, která by se skvěle vyjímala v divadle či na televizních obrazovkách. Velké poděkování patří také našim kuchařkám. Kupříkladu teta kuchařka Jana děvčatům přichystala i velké dorty.

Dívky se představily ve volné disciplíně, kdy jsme měli možnost vidět tanec, zpěv či recitaci. Proběhla rovněž promenáda v šatech, záludné otázky či společné finální vystoupení, kde nás všechny mile překvapil zpěv Jana Žigmonda a Jana Pačana. Vystoupení tety Moniky a dětí v tanci dodalo všem dobrou náladu.

V porotě zasedli mimo mne také významní hosté: Veronika Dostálová z Nadace Agel, modelka Marie Glozová, Radek Vráblík s kolegyní Zdenkou Markovou, Jana Dostálová a Hana Obrusníková. Společně s tetou Janou Dostálovou jsme volbu nechali na našich hostech.

MISS sympatie obdržela Nela, jejíž taneční vystoupení a příjemná vizáž udělala porotě radost. 2. vicemiss získala Meliska, 1. vicemiss patří Žanetce a titul MISS obdržela Vaneska. Cena poroty připadla Karolínce. Všechny oceněné patřily k těm, které se na soutěž velmi dobře a poctivě připravovaly a dle organizátorek akce braly soutěž velmi vážně a pilně. 

Děkujeme významným porotcům, ale také sponzorům, bez nichž bychom dnešní soutěž nedokázali uspořádat. Seznam sponzorů finalizujeme a brzy je na tomto místě také uvedeme. Jsem velmi rád a pyšný, že naše děti pod taktovkou svých vychovatelek dokázaly, že se umí dobře bavit, nadchnout pro dobrou věc a že mají v naší společnosti své místo.

Autor: Jan Vavřík

Foto: Jan Vavřík, Radek Vráblík

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.