VRBNO POD PRADĚDEM, ČR (FOTO) | Novou Miss Czech Republic 2020 se stala dvaadvacetiletá půvabná brunetka z Vrbna pod Pradědem Karolína Kopíncová. S absolutním vítězstvím získala také titul Miss World Czech Republic 2020. Finálový galavečer proběhl v Praze ve čtvrtek 23. července 2020.

Foto: Miss Czech Republic / Facebook – Petr Kopínec

Dvaadvacetiletá Karolína Kopíncová, která pochází z Vrbna pod Pradědem, se stala absolutní vítězkou letošní soutěže krásy Miss Czech Republic a získala titul Miss World Czech Republic 2020.

Na druhém místě se umístila a titul Miss Supranational Czech Republic 2020 získala čtyřiadvacetiletá Angelika Kostyshynová z Ústí nad Labem a třetí s titulem Miss International Czech Republic 2020 skončila dvacetiletá Natálie Kočendová z Karviné. Na dalších příčkách se umístila Barbora Aglerová s titulem Miss Grand International Czech Republic 2020 a Veronika Šmídová s titulem Miss Intercontinental Czech Republic 2020.

Lednový rozhovor s Karolínou Kopíncovou si můžete přečíst zde – Karolína Kopíncová: Jako dítě jsem běhala po lese a stavěla bunkry, Miss Czech Republic je škola pro moderní ženu!

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.