VRBNO POD PRADĚDEM | Miss Czech Republic 2020 Karolína Kopíncová navštívila děti v dětském domově ve Vrbně pod Pradědem 6. srpna 2020. Přišla dětem ukázat korunku, kterou získala za první místo v soutěži Miss Czech Republic 2020.

„Dnes se za námi zastavila slečna Karolína Kopíncová, kterou naše děti znají z doby, kdy nám pomáhala v době pandemie nemoci COVID-19 jako dobrovolnice. Slečna Karolína, které naše děti říkají “teta Kája”, nám v nejtěžších chvílích tohoto roku pomáhala s doučováním. Díky její skromnosti a příjemnému vystupování ji naše děti mají velmi rády,” sdělil Jan Vavřík, ředitel dětského domova.

„Dnes nám přišla ukázat korunku, kterou získala za první místo v soutěži MISS WORLD CZECH REPUBLIC 2020. Děkujeme za příjemné chvíle a jsme rádi, že máme tak fajn kamarádku, která je nejen krásná, ale také milá, skromná a příjemná. Společně jsme se také dohodli, že budeme velmi rádi nápomocni v rámci právě vznikajícího nadačního fondu. “Tetě Káji” přejeme jen to dobré, hlavně pak zdraví, štěstí a lásku, protože bez ní to prostě nejde. Věříme, že se velmi brzy uvidíme,” sdělil závěrem Vavřík.

Autor: Jan Vavřík

REDAKCE STA on EmailREDAKCE STA on FacebookREDAKCE STA on InstagramREDAKCE STA on Twitter
REDAKCE STA
Redakce zpravodajství STA Bruntálsko přináší každodenní aktuální informace z bruntálského regionu, ale i Moravskoslezského kraje.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.