MĚSTO ALBRECHTICE (FOTO) | Ve Městě Albrechticích si zvolili nové vedení města. Město tak povede starostka Jana Murová za hnutí ANO 2011 a místostarosta Libor Švec ze SNK Nezávislí pro město.

Na ustavujícím zasedání Zastupitelstva města Města Albrechtic, které proběhlo v pondělí 5. listopadu 2018, si nově zvolení zastupitelé ustanovili vedení a radu města. Bývalého starostu Luďka Volka a místostarostu Martina Špalka vystřídalo zcela nové vedení města.

Starostkou byla zvolena Jana Murová za hnutí ANO 2011 a místostarostou Libor Švec ze SNK Nezávislí pro město. V pětičlenné radě města usedne Jana Murová (hnutí ANO 2011) , Libor Švec (SNK Nezávislí pro město), Lenka Metzlová (SNK Nezávislí pro město), Jaroslava Veselá (Křesťanská a demokratická unie – Československá strana lidová) a Mikuláš Galuszka (hnutí ANO 2011).

ZDEŇKA SPURNÁ on EmailZDEŇKA SPURNÁ on FacebookZDEŇKA SPURNÁ on InstagramZDEŇKA SPURNÁ on Twitter
ZDEŇKA SPURNÁ
Pracuje ve společnosti Studio STA - multimediální agentura o.p.s. od roku 2011, kde dříve vykonávala funkci redaktorky. Od roku 2012 zde působí jako ředitelka společnosti a šéfka zpravodajství.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.