DÍVČÍ HRAD | Na ustavujícím zasedání Zastupitelstva obce Dívčí Hrad na Osoblažsku, které proběhlo ve čtvrtek 1. listopadu 2018, si po podzimních komunálních volbách zastupitelé zvolili starostu a místostarostu. Starostou byl opět zvolen Jan Bezděk a místostarostou Grigor Čaflakis.

Foto: Anna Zajícová

Ustavující zasedání obecního zastupitelstva v Dívčím Hradě na Osoblažsku se těšilo velkému zájmu veřejnosti. Po slibu zastupitelů následovala volba starosty a místostarosty obce. Jediný navržený kandidát Jan Bezděk byl do funkce starosty zvolen sedmi hlasy a převzal další řízení zastupitelstva. Jeho zástupcem se stal staronový místostarosta Grigor Čaflakis.

Dále na programu ustavujícího zastupitelstva následovala volba členů finančního a kontrolního výboru, po té volba výboru pro sport, kulturu a hasiče, zemědělského a lesního výboru.

„Velmi si vážím důvěry zastupitelů i občanů naší obce. Věřím, že v následujících letech splníme všechny vytyčené cíle. Důležitá je pro mě spolupráce se zastupiteli a občany. Jen tak lze obec rozvíjet,“ řekl závěrem starosta obce Jan Bezděk.