KRNOV | Policista Skupiny dopravních nehod Dopravního inspektorátu Územního odboru Policie České republiky v Bruntále nprap. Milan Strnadel v těchto dnech nadále intenzivně prošetřuje případ kolizní situace v dopravě, který se stal chvíli před šestnáctou hodinou odpolední 14. prosince loňského roku na ulici Vodní v Krnově.

Foto: ilustrační – STA Bruntálsko

„V té chvíli třiačtyřicetiletá žena z Bruntálska řídila po dané ulici osobní motorové vozidlo tovární značky VW Golf a lehce přední části automobilu narazila do dítěte, které si zde na silnici vběhlo pro míč. Po střetu nezletilá osoba ihned odešla neznámo kam a pro řádné zadokumentování spisového materiálu a pro zjištění, zda nedošlo k nějakému zranění nezletilce je nutný jeho výslech i se zákonným zástupcem – s největší pravděpodobností rodičem,” uvedl mluvčí policie René Černohorský.

Jakékoli informace k předmětné záležitosti lze kdykoli telefonicky sdělit na bruntálské policejní číslo 974 731 259 případně na krnovské policejní číslo 974 731 731. Za tyto kladné poznatky případně za osobní dostavení sraženého dítěte se zákonným zástupcem do budovy Policie České republiky policisté děkují.