KRNOV, KRÁSNÉ LOUČKY | Pět minut po dvacáté hodině 30. října 2021 řídil devětapadesátiletý muž z Ostravy své osobní auto značky Škoda Octavia ve směru jízdy od místní části Krásné Loučky  v Krnově na Město Albrechtice, přičemž na rovném úseku silnice před horizontem předjížděl před ním jedoucí nákladní soupravu. Při tomto manévru se však nestihl bezpečně zařadit před tento nákladní automobil a čelně narazil do protijedoucího osobního auta značky Opel Astra.

Foto: ZZS MSK

„Vůz Opel Astra řídil třiapadesátiletý muž z Ostravy. V tomto voze cestovala i dvaapadesátiletá žena z Ostravy. Po nárazu utrpěly všechny tři shora uvedené osoby zranění různých rozsahů a charakterů s nutností jejich lékařského vyšetření a ošetření v krnovské nemocnici. Ke střetu s nákladní soupravou nedošlo a celková hmotná škoda na majetku byla vyčíslena na finanční částku ve výši 90 tisíc korun,” uvedl mluvčí policie René Černohorský.

Orientační dechové zkoušky vyzněly u obou řidičů negativně a celá záležitost je nadále v prošetřování a v prověřování ze strany policistů Skupiny dopravních nehod Dopravního inspektorátu Územního odboru Policie České republiky v Bruntále.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.