JINDŘICHOV | Okresní soud v Bruntále – pobočka v Krnově vyzývá každého, kdo zná okolnosti, z nichž lze zjistit datum smrti osoby mužského pohlaví, nezjištěného jména, příjmení a data narození, nebo okolnosti, které by k takovému zjištění mohly vést, aby o nich podal ve lhůtě jednoho měsíce zprávu výše uvedenému soudu.

Po uplynutí této lhůty rozhodne o určení data úmrtí osoby mužského pohlaví nezjištěného jména, příjmení, data a místa narození, přibližného věku 55 let či starší, bílé pleti, soud rozsudkem.

Tělo bylo nalezeno 15.června 2019 v hraničním potoku v katastru obce Jindřichov, místní části Arnultovice. Koroner stanovil pravděpodobné datum úmrtí dne 8. června 2019. Pitvou zemřelého nebylo zjištěno, že by na jeho smrti měla podíl další osoba.

Popis osoby: Osoba mužského pohlaví, nezjištěného jména a příjmení, nezjištěného data narození, místa narození a místa bydliště, věku přibližně 55 let či starší, bílé pleti, výšky přibližně 160 cm, krátkých prošedivělých vlasů do 0,5 cm délky, krátkého vousového strniště, oděv mikina s dlouhými rukávy černé barvy, značky Cropp colection, se zeleným nápisem Something, triko s krátkými rukávy černé barvy s reflexními prvky tvaru menších trojúhelníků stříbrné barvys nápisem na zádech SLVR COLLECTION stříbrné barvy, kraťasů maskáčové barvy s kapsami na suchý zip v zadní části, oděv velikosti S, jizvou vlevo na čele ve spánkové části po poranění a jizvou na břichu nad pupkem vpravo v délce cca 5 cm po operaci.

Pátrání po totožnosti zemřelého policisté vyhlásili již dne 15. června 2019, ale do současné doby se i přes veškerá provedená šetření nepodařilo muže ztotožnit. Policisté spolupracovali v souvislosti se zjištěním totožnosti také s kolegy z Polska, ale bez kladných poznatků.

 

Foto: Policie ČR

KAROLÍNA ŠŤASTNÁ
Externí spolupracovník zpravodajství STA Bruntálsko.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.