RÝMAŘOVSKO | Rýmařovští policisté přijali oznámení, že v místní části Stránské v Rýmařově na silnici se pohybuje osedlaný kůň bez jezdce. Majitel koně sdělil, že si ho zapůjčil devětapadesátiletý muž, který se dosud nevrátil z vyjížďky. K události došlo v sobotu 7. července 2018.

Foto: ilustrační STA

„Policisté zjistili majitele zvířete, který sdělil, že si koně zapůjčil devětapadesátiletý muž, který se dosud nevrátil z vyjížďky. Vzhledem k tomu, že byla důvodná obava, že muž mohl utrpět zranění, tak po něm policisté pátrali,“ sdělila mluvčí bruntálské policie Pavla Jiroušková.

„Nalezli jej po dvou hodinách od oznámení v nezraněném stavu v místní části Kněžpole v Jiříkově. Byl pod vlivem alkoholu, dechová zkouška vykázala hodnoty přes 2,5 promile. Policistům muž sdělil, že usnul na poli a kůň mu utekl,“řekla závěrem Jiroušková.

ZDEŇKA SPURNÁ on EmailZDEŇKA SPURNÁ on FacebookZDEŇKA SPURNÁ on InstagramZDEŇKA SPURNÁ on Twitter
ZDEŇKA SPURNÁ
Pracuje ve společnosti Studio STA - multimediální agentura o.p.s. od roku 2011, kde dříve vykonávala funkci redaktorky. Od roku 2012 zde působí jako ředitelka společnosti a šéfredaktorka zpravodajství STA Bruntálsko.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.