DÍVČÍ HRAD | První Vánoční jarmark se konal v sobotu 8. prosince 2018 od 10 hodin na sále Kulturního domu Dívčí Hrad a na přilehlém venkovním prostranství. Po celý den probíhal prodej vánoční dekorace, pochutin a výrobků v pohádkově vyzdobeném místním sále.

Foto: Zdenka Spurná

Program jarmarku zpříjemnila cimbálovka, andělé na chůdách, řezbářská šou, projížďky na koních a minifarma zvířat a čertovský rekord s pekelným průvodem obcí. Po celou dobu akce bylo možné se občerstvit lahodným občerstvením . Probíhal prodej zabíjačkových specialit, specialit z udírny a domácích pochutin u obecního úřadu. V 17 hodin následovala ohňová show v podání Non Sancti.

„Historicky první Vánoční jarmark v Dívčím Hradě hodnotím jako velmi povedený. A to nejen díky bohatému programu, výbornému občerstvení, perfektní výzdobě, ale i díky vysoké návštěvnosti a spokojenosti našich občanů i přespolních,” řekl starosta Dívčího Hradu Jan Bezděk.

„Chtěl bych všem organizátorům, pořadatelům a návštěvníkům poděkovat, protože bez nich by se Vánoční jarmark v Dívčím Hradě takto nevyvedl!,” řekl závěrem Bezděk.

top