DÍVČÍ HRAD (FOTO) | V Dívčím Hradě proběhl dvoudenní FESTIVAL POD ZÁMKEM 2019, který se konal na hřišti u obecního úřadu v pátek a sobotu 21. a 22. června 2019. Během dvou červnových dní se na pódiu vystřídalo 5 umělců v rámci hlavního programu a několik vystupujících v rámci doprovodného programu.

I díky finanční podpoře Moravskoslezského kraje na Festivalu vystoupila hudební skupina GOOD WORK, zpěvačka Anna K. s kapelou, skupina VERONA, slovenská skupina Duo Jamaha nebo kapela O5 A RADEČEK.

Pro rodiny s dětmi byl v sobotu připraven doprovodný program v podobě modelace balónků, stavění s Bořkem Stavitelem nebo hodina čar a kouzel s Harry Potterem a další.

„FESTIVAL POD ZÁMKEM 2019 je za námi a já jsem s jeho průběhem velmi spokojen. Vystupující předvedli perfektní vystoupení a bavili tak všechny návštěvníky. Chtěl bych moc poděkovat nejen všem návštěvníkům, ale především děkuji organizátorům festivalu. Bez jejich práce bychom nemohli takto velkou a organizačně náročnou akci zvládnout,” řekl starosta Dívčího Hradu Jan Bezděk.