LOMNICE | V přesně nezjištěné době od osmnácté hodiny podvečerní 5. ledna 2020 do šesté hodiny ranní následujícího dne doposud neznámý pachatel spáchal u lesní cesty v lesním porostu na katastru obce Lomnice přečin krádeže tím, že se vloupal do několika zde zaparkovaných pracovních strojů. Způsobena celková hmotná škoda na majetku je ve výši bezmála 52 tisíc.

Foto: Pixabay

„Na lesním vyvážeči vypáčil zámek schránky a odcizil různé druhy pracovního nářadí a ze světelné rampy tohoto stroje odcizil dva LED světlomety. Z vedle odstaveného harvestoru rovněž po vypáčení kovové bedny odcizil různé druhy nářadí, tři xenonové světlomety, LED osvětlení, sítko palivové nádrže a také odčerpal a odcizil nejméně 200 litrů motorové nafty. Poškozené soukromé společnosti z Prahy tak byla způsobena celková hmotná škoda na majetku ve výši bezmála 52 tisíc korun. Toto protiprávní jednání majetkového charakteru nadále prověřují policisté z místně příslušného Obvodního oddělení v Rýmařově,” sdělil mluvčí policie René Černohorský.

Jakékoli informace, které by vedly ke zjištění osoby pachatele či k nálezu odcizených věcí a pohonných hmot, lze kdykoli telefonicky sdělit, byť i anonymně, na rýmařovské policejní číslo 974 731 751.

REDAKCE STA on EmailREDAKCE STA on FacebookREDAKCE STA on InstagramREDAKCE STA on Twitter
REDAKCE STA
Redakce zpravodajství STA Bruntálsko přináší každodenní aktuální informace z bruntálského regionu, ale i Moravskoslezského kraje.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.