TŘEMEŠNÁ | V brzkých ranních hodinách 12. listopadu 2019 se doposud neznámý pachatel dopustil v obci Třemešná přečinu krádeže tím, že se vloupal do zdejší prodejny potravin,odkud následně odcizil finanční částku na hotovosti ve výši 8 tisíc korun a zboží. Majiteli z Krnova tak vznikla celková hmotná škoda na majetku ve výši téměř 10 tisíc korun.

Foto: ilustrační Pixabay

„Doposud neznámý pachatel odcizil finanční částku na hotovosti ve výši 8 tisíc korun, dále pět krabiček cigaret, čtyři plechovky nealko nápoje a dvě plechovky energetického nápoje, čímž poškozenému majiteli z Krnova vznikla celková hmotná škoda na majetku ve výši téměř 10 tisíc korun. Toto protiprávní jednání majetkového charakteru nadále prověřují policisté z místně příslušného Obvodního oddělení v Městě Albrechticích,” sdělil mluvčí policie René Černohorský.

Jakékoli informace, které by vedly ke zjištění osoby pachatele či k nálezu odcizených financí a zboží, lze kdykoli telefonicky sdělit, byť i anonymně, na albrechtické policejní číslo 974 731 771.

top