BRUNTÁL | Mezi třiadvacátou hodinou 24. června a pátou hodinou 25. června 2020 doposud neznámý pachatel či neznámí pachatelé kradl (kradli) v jednom z bytových domů na ulici K. H. Máchy v Bruntále. Poškozeným fyzickým i právnickým osobám vznikla celková hmotná škoda na majetku ve výši bezmála 82 tisíc korun.

Foto: ilustrační Policie ČR

Pachatel či neznámí pachatelé spáchal (spáchali) přečin krádeže tím, že se vloupal (vloupali) do zdejší společné kolárny a z ní následně odcizil (odcizili) lankovým zámkem uzamčené pánské elektrické jízdní kolo značky Maxbike černozelené barvy, lankovým zámkem uzamčené pánské horské jízdní kolo značky Kross černočervené barvy, lankovým zámkem uzamčené dámské horské jízdní kolo značky Kross černomodré barvy, pánské jízdní kolo značky Polygon a koloběžku bílé barvy, čímž poškozeným fyzickým i právnickým osobám vznikla celková hmotná škoda na majetku ve výši bezmála 82 tisíc korun,” sdělil mluvčí policie René Černohorský.

Celá záležitost je nadále v prověřování ze strany bruntálských policistů a kriminalistů a jakékoli informace, které by vedly ke zjištění osoby pachatele nebo pachatelů, jakož i k nálezu odcizených jednostopých dopravních prostředků, lze kdykoli telefonicky sdělit, byť i anonymně, na bruntálské policejní číslo 974 731 651 případně na bezplatnou linku tísňového volání Policie České republiky čísla 158.

top