BRUNTÁL | Bruntálští policisté prověřují případ vloupání do sklepního boxu. Doposud neznámý pachatel ze sklepa odcizil čtyři kusy plechových disků na automobil se zimními pneumatikami, dále čtyři kusy elektronických disků se zimními pneumatikami stejných rozměrů a tři kusy elektronických disků s letními pneumatikami, vše v celkové hodnotě více jak 15 tisíc korun.

Foto: Policie ČR

„V blíže neustanovené době od 23. do 28. října letošního roku doposud neznámý pachatel spáchal v jednom z bytových domů na ulici Dlouhé v Bruntále přečin krádeže a přečin porušování domovní svobody tím, že se vloupal do sklepního boxu 64letého místního muže, ze kterého odcizil čtyři kusy plechových disků na automobil se zimními pneumatikami o rozměrech 165×70 R13, dále čtyři kusy elektronických disků se zimními pneumatikami stejných rozměrů a tři kusy elektronických disků s letními pneumatikami o rozměrech 185×60 R14, vše v celkové hodnotě více jak 15 tisíc korun,“ informoval mluvčí policie René Černohorský.

„Tento případ majetkové trestné činnosti nyní prověřují policisté z obvodního oddělení v Bruntále a jakékoli informace, které by vedly ke zjištění osoby pachatele či k nálezu odcizených věcí lze kdykoli telefonicky sdělit, byť i anonymně, na bruntálské policejní číslo 974 731 651,“ řekl závěrem Černohorský.