VÁCLAVOV U BRUNTÁLU | V přesně nezjištěné době mezi prvním a pátým srpnem tohoto roku se doposud neznámý pachatel vloupal do mobilního stavebního skladu, který se nachází v katastrálním území obce Václavov u Bruntálu.

Foto: ilustrační – Pixabay

„Odtud následně odcizil 15 balení pastovité tenkovrstvé omítky pro exteriér bílé barvy značky Baumit o hmotnosti 25 kg, 7 rolí skelného vlákna – tkaniny značky Vertex (perlinka) o množství 55 m2, 2 balení marmolitu značky Profi o váze 25 kg a 12 plechových parapetů hnědé barvy. Poškozené soukromé společnosti tak byla způsobena celková hmotná škoda na majetku ve výši nejméně 32 tisíc korun a tento přečin krádeže nyní prověřují policisté z Obvodního oddělení v Bruntále,” sdělil mluvčí opavské policie René Černohorský.

Jakékoli informace, které by vedly ke zjištění osoby pachatele či k nálezu odcizených věcí, lze kdykoli telefonicky sdělit, byť i anonymně, na bruntálské policejní číslo 974 731 651 případně na bezplatnou linku tísňového volání Policie České republiky čísla 158.

KAROLÍNA ŠŤASTNÁ
Externí spolupracovník zpravodajství STA Bruntálsko.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.