OSOBLAHA | Sedmý ročník Osoblažského gastrofestivalu chutí se uskuteční 1. září 2018 v parku v Osoblaze. Přijďte i Vy ochutnat speciality kuchyně Osoblažska. 

Foto: Plakát akce

Celkem se o nejlepší stánek bude ucházet 20 týmů. Hodnocení stánků provede sedmi členná komise, jejímiž členy budou zástupci obcí z celého Krnovska a profesionální kuchaři.

„Zajištěn bude bohatý doprovodný program pro děti, který připraví Althaia o.p.s. K dispozici bude trampolína, skákací hrad a sportovní aréna, děti se budou také moci projet na koni. Součástí doprovodného programu bude také prezentace úspěšných projektů Mikroregionu – Sdružení obcí Osoblažska a místní akční skupiny MAS Rozvoj Krnovska,“ řekla Martina Jalamasová, manažerka projektu.

Na jarmark je přihlášeno zatím 12 prodejců. Nakoupit regionální výrobky a další pouťové zboží můžete na Jarmarku, vybrat si můžete různé pochutiny, paličkovanou krajku, textilní hračky, šperky, džemy z místního sociálního podniku Sladké Osoblažsko a mnoho dalších produktů.

Mikroregion Osoblažsko působí na území Osoblažska, kde vytváří svou činnost Místní akční skupina Rozvoj Krnovska. Někteří zástupci mikroregionu jsou součástí i MAS Rozvoj Krnovska a podílí se na rozvoji společnosti a jejich projektů.

Mediálním partnerem Gastrofestivalu Ochutnej Osoblažsko je Studio STA – multimediální agentura o.p.s.