OSOBLAHA | Také jste někdy přemýšleli nad tím, zda existuje nějaké pro Osoblažsko typické jídlo? Něco jako Štramberské uši, krkonošské kyselo, olomoucké syrečky, znojemské okurky, valašské frgály… Přišli jste sem z Čech, Moravy, Slezska, Slovenska, Polska, Volyně, Řecka či jiného koutu světa, máte recept na něco, co ostatní neznají – uvařte to a dejte jim ochutnat. Reprezentujte svou obec v návštěvnické soutěži. Akce se uskuteční 1. září 2018 v parku v Osoblaze.

„Prosíme neziskové organizace obcí, skupiny občanů i jednotlivce z Osoblažska, kteří by chtěli reprezentovat svou obec na festivalu, aby se přihlásili do 31. července 2018 v kanceláři Mikroregionu – Sdružení obcí Osoblažska,“vyzývá všechny Martina Jalamasová, projektová manažerka Mikroregionu – Sdružení obcí Osoblažska.

Mikroregion Osoblažsko působí na území Osoblažska, kde vytváří svou činnost Místní akční skupina Rozvoj Krnovska. Někteří zástupci mikroregionu jsou součástí i MAS Rozvoj Krnovska a podílí se na rozvoji společnosti a jejich projektů.

ZDEŇKA SPURNÁ on EmailZDEŇKA SPURNÁ on FacebookZDEŇKA SPURNÁ on InstagramZDEŇKA SPURNÁ on Twitter
ZDEŇKA SPURNÁ
Pracuje ve společnosti Studio STA - multimediální agentura o.p.s. od roku 2011, kde dříve vykonávala funkci redaktorky. Od roku 2012 zde působí jako ředitelka společnosti a šéfka zpravodajství.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.