ANDĚLSKÁ HORA | Ve čtvrtek 26. května 2022 na 2. stupni ZŠ v Andělské Hoře otevřeli zmodernizovanou učebnu přírodních věd.

Foto: Radek Peňáz

Projekt, který byl v rámci 14. výzvy MAS Hrubý Jeseník – IROP – Vybavenost základních škol 2021 realizován, stál 1,4 mil. korun a má za cíl umožnit žákům vzdělávání v přírodovědných předmětech pomocí moderních technologií.

„Rekonstruovaná učebna je vybavena nejen novým nábytkem s mycím centrem, ale především velkým interaktivním panelem Optoma s integrovaným mini PC a 28 kusy žákovských tabletů Apple iPad 10.2 9. generace. Rovněž jsme pořídili Výukový software pro přírodní vědy Corinth, díky kterému bude vzdělávání našich žáků poutavější a zajímavější,” uvedl Radek Peňáz, ředitel školy.

„Po nedávné modernizaci odborné učebny fyziky a chemie a jazykové učebny za 2,5 mil. Kč má tedy škola další prostory, které žákům zpříjemní jejich vzdělávání. V příštím roce hodláme pokračovat s modernizací vnitřních prostor školy, konkrétně rekonstrukcí učebny výpočetní techniky,” sdělil závěrem ředitel školy.

Foto: Radek Peňáz

Foto: Radek Peňáz

Foto: Radek Peňáz