OSOBLAHA | Od 28.srpna 2019 mohou žadatelé podávat žádosti o dotaci v Operačním programu zaměstnanost. Místní akční skupina Rozvoj Krnovska vyhlásila výzvy v programu OPZ I – Zaměstnanost 2 a OPZ III – Podpora sociálního podnikání 2. Žádosti je možné podávat elektronicky do 30.listopadu 2019.

Foto: Pixabay

„Na program OPZ I je vyčleněna alokace 5 083 975 korun. Podpořeny budou aktivity zaměřené na přípravu osob z cílových skupin ke vstupu či návratu na trh práce, na zvyšování zaměstnanosti cílových skupin či podporu prostupného vzdělávání,” sdělila ředitelka MAS Rozvoj Krnovska Martina Jalamasová.

„V programu OPZ III může být podpořen nově vzniklý sociální podnik či spolufinancován rozvoj existující podnikatelské aktivity v oblasti sociálního podnikání. Připraveno je celkem 675 995 korun,” sdělila Jalamasová závěrem.

 

 

ZDEŇKA SPURNÁ on EmailZDEŇKA SPURNÁ on FacebookZDEŇKA SPURNÁ on InstagramZDEŇKA SPURNÁ on Twitter
ZDEŇKA SPURNÁ
Pracuje ve společnosti Studio STA - multimediální agentura o.p.s. od roku 2011, kde dříve vykonávala funkci redaktorky. Od roku 2012 zde působí jako ředitelka společnosti a šéfredaktorka zpravodajství STA Bruntálsko.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.