OSOBLAHA | Programový výbor korespondenčním hlasováním schválil změnu harmonogramu výzev MAS na rok 2020 a schválil text výzvy PRV, aby tato mohla být vyhlášena v květnu.

Foto: ilustrační – Pixabay

„Informace o připravované výzvě byly zveřejněny na webu MAS, na FB profilu a individuálně byly předány všem obcím, partnerům a školským zařízením v území. Pro žadatele budeme poskytovat konzultace při dodržování preventivních opatření proti covidové nákaze a připravujeme seminář pro žadatele, který se bude konat v případě uvolnění podmínek nouzového stavu v ČR,”sdělila ředitelka MAS Rozvoj Krnovska Martina Jalamasová.

MAS v průběhu měsíce monitorovala podpořené projekty ve všech programových rámcích, aby informace o nich mohla zveřejnit na webových stránkách.

Pro přípravu analytických podkladů území pro tvorbu strategických dokumentů na programové období 21+ byla provedena poptávka po dodavateli služeb, vítězem se stala společnost Sádek, z.s. Finančně se na tvorbě analytických podkladů podílí Moravskoslezský kraj, který poskytl dotaci ve výši 280 korun.

ZDEŇKA SPURNÁ on EmailZDEŇKA SPURNÁ on FacebookZDEŇKA SPURNÁ on InstagramZDEŇKA SPURNÁ on Twitter
ZDEŇKA SPURNÁ
Pracuje ve společnosti Studio STA - multimediální agentura o.p.s. od roku 2011, kde dříve vykonávala funkci redaktorky. Od roku 2012 zde působí jako ředitelka společnosti a šéfredaktorka zpravodajství STA Bruntálsko.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.