BRUNTÁL | Dominik Vrana z Horního Benešova je dalším výhercem kvízu v projektu Společně za vizí budoucna. Nový iPhone si převzal pár dnů před svými narozeninami. V únoru žáci 8. a 9. tříd soutěží o Playstation 5.

Foto: MěÚ Bruntál

Dominik Vrana z 9. A ze ZŠ Bruntál, Okružní 38 se o kvízu pořádaném v rámci projektu Společně za vizí budoucna dozvěděl od paní učitelky a kamarádů. „Jsem rád, že jsem se mohl zúčastnit. Otázky se mi těžké nezdály,“ uvedl Dominik, který si převzal svou výhru deset dnů před svými 15. narozeninami, ve středu 10. února.

Nový iPhone mu předal ředitel Všeobecného a sportovního gymnázia Bruntál Tomáš Pavelka.  Toho trochu zklamala Dominikova odpověď na otázku, na kterou střední školu má v plánu podat si přihlášku. „Mám v plánu jít na bruntálskou průmyslovku, chtěl bych studovat strojírenství,“ dodal Dominik.

 

Osmáci a deváťáci ze základních škol se mohou pokusit vyhrát zajímavou cenu také v únoru. Tentokrát se v rámci projektu Společně za vizí budoucna soutěží o Playstation 5. Stačí opět vyplnit kvíz.

Pravidla soutěže:

  • být žákem 8. nebo 9. třídy
  • správně odpovědět na 10 otázek kvízu na stránkách http://3strednibruntal.cz/kviz/
  • stát se fanouškem profilu na Facebooku (tristredni) i Instagramu (3stredni)
  •  na konci kvízu vyplnit kontaktní údaje, nutné pro případ výhry

 

Společně za vizí budoucna je projekt, jehož cílem je povzbudit zájem o studium na bruntálských středních školách a zamezit odlivu mladých lidí z města a regionu. Jde o spolupráci tří středních škol, města Bruntálu a jedenácti místních firem.

Zdroj: MěÚ Bruntál

 

 

REDAKCE STA on EmailREDAKCE STA on FacebookREDAKCE STA on InstagramREDAKCE STA on Twitter
REDAKCE STA
Redakce zpravodajství STA Bruntálsko přináší každodenní aktuální informace z bruntálského regionu, ale i Moravskoslezského kraje.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.