BRUNTÁL | Bruntálskou obecně prospěšnou společnost Help-in mohou lidé v těchto dnech podpořit v charitativní aplikaci EPP – Pomáhej pohybem od Nadace ČEZ.

Patronkou obecně prospěšné společnosti Help-in je moderátorka, herečka a modelka, bruntálská rodačka Michaela Ochotská.

 

Jak? Stačí si stáhnout aplikaci EPP – Pomáhej pohybem, při procházkách, jízdě na kole nebo jiném pohybu ji spustit a díky vydané energii sbírat body. Pokud příznivci Help-inu společně vysportují potřebný počet bodů, převede Nadace ČEZ na konto organizace 70 tisíc korun na pomoc ohroženým rodinám.

 

„Snažíme se dlouhodobě pomáhat ohroženým rodinám na Bruntálsku a Vrbensku například s tím, jak zlepšit péči o domácnost nebo vztahy v rodině, aby se minimalizovalo riziko odebrání dětí z rodin do dětských domovů,“ vysvětlila smysl projektu ředitelka Help-inu Jana Hančilová.

Aktuální informace o aplikaci EPP – Pomáhej pohybem i o projektu Hepl-inu jsou na webu www.pomahejpohybem.cz. Aplikace je ke stažení zdarma v App Store a Google Play.

REDAKCE STA on EmailREDAKCE STA on FacebookREDAKCE STA on InstagramREDAKCE STA on Twitter
REDAKCE STA
Redakce zpravodajství STA Bruntálsko přináší každodenní aktuální informace z bruntálského regionu, ale i Moravskoslezského kraje.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.