BRUNTÁL | Aktivní senioři Bruntálu, z.s. vás srdečně zvou na soutěž O nejlepší vanilkové rohlíčky města Bruntálu a okolí v pátek 7. prosince 2018 ve Společenském domě v Bruntále. Soutěžní vzorky v počtu 10 ks v krabičce budou přijímány od 9,30 hod. do 11 hodin v prostoru bowlingu.

Foto: Pixabay

Poté budou hodnotitelskou komisí, ve které zasednou celebrity společnosti MAKRO a gastro expert Miroslav Horák a také jeho kolegyně. Po 14 hodině proběhne vyhodnocení a budou předány odměněny.

Můžete dále přinést recept na vánoční cukroví, ale i rodinné speciality, který je rodinným klenotem a recept se dědí z pokolení na pokolení. Jakýkoliv recept na rodinnou specialitu – celý pokrm, marmeládu, polévku, klobásku. Nejen rohlíčky ale i další jídla zařadí po vyhodnocení do knihy Bruntálsko prostři se ! – a odmění.

Recepty budou vyhodnoceny a autoři odměněni cenami jak z oblasti gastronomie, tak i z oblasti cestovního ruchu formou víkendového pobytu.

REDAKCE STA on EmailREDAKCE STA on FacebookREDAKCE STA on InstagramREDAKCE STA on Twitter
REDAKCE STA
Redakce zpravodajství STA Bruntálsko přináší každodenní aktuální informace z bruntálského regionu, ale i Moravskoslezského kraje.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.