VRBNO POD PRADĚDEM – MNICHOV | V Mnichově pořádají Drakiádu a pokus o rekord do České knihy rekordů a kuriozit za pomoci 15 mateřských škol. Akce se koná v sobotu 19.října  2019.

„Zveme všechny příznivce létajících draků na Drakiádu do Mnichova. Součástí akce bude pokus o zapsání rekordu do České knihy rekordů a kuriozit ČR. Vytvoříme draka, který bude mít 150 metrů dlouhý ocásek, na kterém děti z 15 mateřských škol vytvoří během měsíce října stovky mašliček. Na takto vytvořený ocásek, následně společně nafoukneme 3000 balónků v barvách města Vrbna pod Pradědem ( modrá, žlutá, oranžová),” zvou všechny pořadatelé – Osadní výbor Mnichov.

Pro nejmenší bude na akci skákací hrad zdarma, rozdají poháry pro nejhezčího a nejvýše letícího draka. Svezou děti na koních ze stáje Lidka. Nebude chybět ani malování na obličej. Pro rodiče k zahřátí bude připravený svařák, guláš nebo klobáska. Děti k zahřátí dostanou zdarma čaj a pro mlsouny bude stánek s originálním Daniels Donuts – minikoblížky. Návštěvníky akce čeká moderovaná show a spousta hudby.

Foto: Plakát akce